Utilitzem galetes pròpies i de tercers per oferir els nostres serveis i recollir dades estadístiques. Continuar navegant implica la seva acceptació. Més informació

Acceptar
El nostre Equip

El nostre equip de grans professionals

Som les persones que vols al teu equip, professionals en els nostres camps i disposats a acompanyar-te en el teu camí professional. Els nostres experts en tots els camps (fiscal, comptable, laboral, financer) estaran per a tu sempre que els necessitis.
Director Gerent
Director Gerent

Ignasi Moya-Angeler

imoya@cimaconsulting.eu
Cap Àrea Consultoria
Cap Àrea Consultoria

Jordi Cruz

jcruz@cimaconsulting.eu
Cap Àrea Laboral
Cap Àrea Laboral

Maite Franco

maitefranco@cimaconsulting.eu
Assessor fiscal - legal
Assessor fiscal - legal

Daniel Ros

dros@cimaconsulting.eu
Assessor fiscal
Assessor fiscal

Carlos Trujillano

ctrujillano@cimaconsulting.eu
Assessora fiscal
Assessora fiscal

Marta Morillas

mmorillas@cimaconsulting.eu
Comptable
Comptable

Marta Arias

marias@cimaconsulting.eu
Assessora comptable
Assessora comptable

Eva Ortigosa

eortigosa@cimaconsulting.eu
Assessor comptable
Assessor comptable

Xavier Martínez

xmartinez@cimaconsulting.eu
Assessora comptable
Assessora comptable

Montse Peñalba

mpenalba@cimaconsulting.eu
Comptable
Comptable

Jordi Pérez

jperez@cimaconsulting.eu
Comptable
Comptable

Isabel Onsurbe

ionsurbe@cimaconsulting.eu
Contable
Contable

Sara Martínez

smartinez@cimaconsulting.eu
Contable
Contable

Enrique Granados

egranados@cimaconsulting.eu
Contable
Contable

Carlos Manrique

cmanrique@cimaconsulting.eu
Advocat - Assessor legal
Advocat - Assessor legal

Isidro Malmierca

imalmierca@cimaconsulting.eu
Gestió tributària
Gestió tributària

Isabela Vaduva

ivaduda@cimaconsulting.eu
Assessora laboral
Assessora laboral

Erika Montoya

erika@cimaconsulting.eu
Assessora laboral
Assessora laboral

Rosa Jurado

rjurado@cimaconsulting.eu
Cap Àrea informàtica
Cap Àrea informàtica

Agustí Suau

asuau@cimaconsulting.eu
Administració
Administració

Sonia Millan

smillan@cimaconsulting.eu
Explica'ns el teu projecte

Contacta'ns sense compromís

Adreça

C/ Aragón 210, 2º 1ª 08011 Barcelona

Telèfon

INFORMACIÓ PROTECCIÓ DE DADES. Finalitats: Respondre a les seves sol·licituds i remetre-li informació comercial dels nostres productes i serveis, fins i tot per correu electrònic. Legitimació: Consentiment de l'interessat. Destinataris: No estan previstes cessions de dades. Drets: Pot retirar el seu consentiment en qualsevol moment, així com accedir, rectificar, suprimir les seves dades i altres drets a info@cimaconsulting.eu. Puede ampliar la información en el enlace de Política de privacitat.